English   Deutsch   Français

Przedsiębiorstwo TechnAluX specjalizuje się w produkcji i dostawie elementów wyposażenia budownictwa w zakresie żaluzji zewnętrznych i parapetów. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w branży okiennej, generalnych wykonawców budów, deweloperów, inwestorów instytucjonalnych jak również do klientów indywidualnych, których obsługujemy poprzez firmy partnerskie.

Nasza oferta nie jest „wielobranżowa”. Jej stosunkowo wąski zakres pozwala nam zaproponować Państwu wszystkie możliwe rozwiązania żaluzji zewnętrznych i parapetów, również niespotykane u innych dostawców. Produkcja oferowanych przez nas wyrobów oparta jest o materiały i systemy renomowanych dostawców polskich i europejskich oraz rozwiązania własne, co pozwala nam proponować Państwu wyroby o najwyższej jakości w szerokim asortymencie wyboru.

O oferowanych wyrobach wiemy prawie wszystko. Wieloletnie doświadczenie w branży naszej kadry produkcyjnej i handlowej jest gwarancją jakości produkcji i fachowej obsługi handlowej. Wiadomo, że kompetentna i profesjonalna obsługa jest warunkiem koniecznym dobrych i trwałych kontaktów handlowych.

Zapraszamy do współpracy.